Jak si vybrat ty pravé náušnice? Zlato či stříbro?

Ke každé ženě neodmyslitelně patří nejrůznější způsoby, jak se zkrášlit a vypadat nejen ve společnosti sebevědomě. Ženy jsou již od útlého věku rozené parádnice a náušnice, jakožto všeobecně nejoblíbenější šperk tak doplňují jejich jemnou a krásnou tvář. Existuje celá řada možných barev a tvarů, velikostí a modelů pro konkrétní příležitost. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jak se co nejlépe rozhodnout a vybrat ty pravé, které vám skvěle padnou, máme pro vás několik jednoduchých rad, které mohou být užitečné.

Zlato či stříbro?

V první řadě je třeba promyslet, jaký druh drahého kovu budete chtít pořídit. Může se jednat pouze o otázku určitého vkusu, případně se soustředíte na cenu. Zlaté náušnice a náušnice z bílého zlata jsou samozřejmě cenově na vyšší úrovni oproti náušnicím stříbrným. Je důležité poznamenat, že zlato je skvělá investice a zároveň máte jistou vyšší kvalitu drahého kovu. Samotným užíváním zlatého šperku rozdíl v kvalitě poznáte. Zlato je obecně velmi dobře snášeno, na rozdíl od stříbra, které může v menší míře způsobit alergické reakce. Konkrétní situace platí například pro novorozence, kteří jsou náchylní k takovým vlivům – proto doporučujeme volit první dětské náušnice buď ve zlatém, nebo bílém zlatě.

Náušnice jako dárek

V případě, že vybíráte náušnice jako dar pro blízkou osobu, pak je samozřejmostí, že ji trošku znáte. Myslíme tedy její vkus a zda se například obléká sportovně či elegantně. Velkou roli hraje také její věk, což při výběru náušnic nepodceňujte. Platí však nepsané a ověřené pravidlo, že v jednoduchosti je krása a to pro každou ženu různé věkové kategorie.

Díí nebo dámské náušnice?

Základní rozdíl je nejčastěji v rozměru a také ve zdobnosti náušnic. Šperky určené pro dívky jsou spíše jemné až decentní a nejčastěji se zde setkáváme se světlými barvami drahých kamenů. Dámské náušnice mohou být naopak větších rozměrů a ve výraznějších barvách. Pro starší dámy pak můžeme doporučit elegantní perlové náušnice ve spojení se smaragdem, rubínem, nebo jiným drahým kovem. Vhodnou volbou mohou být také výrazné visací náušnice, které opticky prodlužují obličej. Pro mladší dívky pak neuděláte chybu výběrem náušnice ve stylu „pecky“ nebo drobných kroužků. V případě, že si dotyčná nemůže náušnice vyzkoušet, nebojte, rádi vám s výběrem poradíme. Stačí se obrátit na náš personál, případně se spojit telefonicky na +420 608 538 225

dámské náušnice

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru