Gravírování na snubní prsteny? Poradíme vám několik tipů a nápadů

Už dlouhá léta patří snubní prsteny mezi symboly oddanosti a lásky dvou partnerů. Proč si tento krásný a slavnostní vznik manželství, který spojují snubní prsteny nevylepšit jedinečnou památkou? Právě gravírování prstenů představuje originální způsob, jak z obyčejných zlatých či stříbrných kroužků udělat vzpomínku na celý život. Možná jste o takovém způsobu již přemýšleli, ale nemůžete se rozhodnout, kterou variantu jména či citátu zvolit. V tomto článku se společně podíváme na několik tipů, experimentů a nápadů, které vám třeba padnou do oka.

Nejčastější variantou, co se gravíruje na snubní prsteny, je datum vzniku manželství, tedy termín svatby. Právě ten symbolizuje začátek vaší společné cesty a navíc už nikdy nezapomenete na výročí. Kromě toho se nemusíte upínat na svatební vročení, dost často se totiž používá třeba první rande, zásnuby, nebo první den seznámení. Je pouze na vás, který ze životních okamžiků si necháte vyrýt na snubní prsteny – možností je opravdu mnoho. Možná si říkáte, že datum není to pravé ořechové, mezi další tipy patří třeba název lokace či souřadnice místa, kde jste poprvé svou lásku potkali.

View Inside Wedding Ring Engraving Ideas PNG - wedding

Dalším typickým symbolem jsou jména, tzn. nevěsta si nechá vyrýt jméno ženicha a naopak. Zajímavou myšlenkou je pak spojení obou jmen na prstenu, tedy jak ženicha a nevěsty, přičemž můžete zapojit fantazii a k vašim inicialům připojit třeba některý z dalších krásných symbolů. Co všechno lze nakombinovat? Iniciály nezaberou příliš mnoho místa a lze tak k textu přidat další jedinečný text, který je bude dlouhá léta doplňovat. Dost často se používá také monogram (graficky upravené iniciály), přezdívky, společné příjmení, nebo jiný způsob, který lásku dvou partnerů spojuje. Pokud vás nic z výše uvedeného nezaujalo, pak máte možnost vygravírovat si třeba oblíbený citát ve smyslu „Šťastně vdaná / šťastně ženatý“ – „Miluji život, protože mi dal tebe“, nebo třeba velmi populární „Já + ty = my“

V případě, že si chcete nechat vygravírovat jakýkoliv text, citát či spojení čísel na snubní prsteny, stačí se na nás obrátit, rádi vám zhotovíme řešení přesně podle vašich představ.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru